Fotoman

Fotoman – Başarılı Fotoğraf Çekim Danışmanlığı

FotomanKurumsal bir firmanın olmazsa olmazı profesyonel fotoğraf çekimleridir. Her gün modernleşen ve değişen çekim teknikleri ile firmanızı dilediğiniz gibi ifade etmeniz çok kolay.

Ancak bu yolda çalışacağınız profesyonel bir çekim ekibiniz olmalı. Ondan önceyse çekim hikayenizi oluşturmanızda sizlere yol gösterecek danışmanlara ihtiyacınız var. Web Home sizlere “Fotoman” çalışma sistemi ile tam olarak bu hizmeti sunuyor.

Ürün çekimlerinden kataloglara, kongre ve fuar fotoğrafçılığından basın çekimlerine kadar firmanızın ihtiyaçlarına uygun detayları düşünen profesyonel “Fotoman”leriniz var.

Danışman ekibimiz ile kurumsal çekim yapmanın önemini fark edecek, ürün ve hizmetlerinizi farklı kollardan tanıtacaksınız.

Ücretsiz Fotoğraf Danışmanlığı

Günümüzde herkes profesyonel fotoğrafçı olduğunu iddia ediyor. Ancak yapılan işler arasında dağlar kadar fark olabiliyor. İyi bir çalışma firmayı farklı bir noktaya taşırken kötü çekimler imaj ve değer kaybına neden oluyor. Dolayısıyla kuruluşlar hangi ajansın yeterli hizmeti vereceği konusunda tereddüde düşüyorlar.

Fotoman ücretsiz fotoğraf danışmanlığı ile sizleri bu tereddütten kurtarıyor. Başarılı ve yetkin bilgilendirme sistemi ile çekim dünyasını iyi analiz eden, başarılı adımlar atmanızı sağlayan, isteklerinizi karşılayan, farkındalık yaratan ve sizi sektörünüzün ilk sırasına taşıyan çekimlere imza atmanızı sağlıyor. Bilgilendirme sürecinde ücret talep etmiyor; projelendirme kısmında ve iş teslim süreçlerinde ekonomik çözümler de sunuyoruz. İşin uzmanı ile çalışmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Firma Ziyaretleri

Fotoğraf çekimleri için bilgi almak istediğinizde en uygun zamanda sizi ziyaret eden Fotoman, kuruluşunuzu yakından tanırken hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak hizmeti belirlemeniz için yardımcı olur. Projenin devam ettiği süre boyunca da birkaç kez firmanıza gelerek detaylı bilgilendirmelerde bulunurlar.

Çekim Tekniği Belirleme

Fotoman sektörünüze özel çekim tekniklerini belirlemede uzmandır. İster ürün tanıtın, ister moda çekimi yapın diğer fotoğraf ajanslarının aksine size sektörel çözümler sunar. Kurumsal çekimlerden açık hava planlamasına, katalog çekiminden web sitesi fotoğraflamaya kadar farklı seçeneklerle hem vizyonunuzu genişletir hem de karar verme aşamasın da size destek olur.

Projenin Hayata Geçirilmesi

Fotoman karar verme sürecinizden sonra projenin hayata geçirilmesi ve takibinde de yanınızda yer alıyor. Uzman fotoğraf çekimleri hakkında bilgi sahibi olan ekibimiz sizleri fotoğrafçılarımızla buluşturarak projenin istediğiniz şekilde tamamlanmasına olanak tanıyor.

Tanıtım ve Reklam

Çekimlerinizin tamamlanması ve teslim edilmesi aşamasında reklam uygulamaları hakkında sizleri bilgilendiren Fotoman;

 • web site
 • televizyon
 • e-katalog
 • katalog
 • gazete ve dergi gibi yayın organlarında görsellerinizin yayınlanmasını sağlayarak firmanızın adının duyulmasını kolaylaştırıyor.

Kendi web sitenizde ya da sosyal medya araçlarında yapılan çekimleri, katalogları ve konsept görselleri sergileyebiliyorsunuz. En uygun reklam araçlarını seçen ekibimiz gelirlerinizi artıracak ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayacak tanıtım modelleri oluşturuyor.

Fotoman – Size Özel Destek!

Fotoğraf danışmanımız sektörünüze özel çözümler sunarak doğru adımlar atmanızı sağlıyor. Fotoman ile çıktığınız yolda:

 • Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyecek, eksiklerini göreceksiniz.
 • Hedefe göre adım atmayı ve strateji geliştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Doğru çekim tekniklerini kavrayacak ve amatör çalışmalardan uzak duracaksınız.
 • Firmanızın kalitesinin ortaya çıkması sağlanacak.
 • Kataloglarınızı ve kurumsal kimliğinizi oluşturacaksınız.
 • Markalaşma süreciniz hızlanacak.
 • Büyüme hızınız artacak.