Firma Tanıtım Filmi Referansları

Firma Tanıtım Filmi Referansları

Kurumsal / Şirket

Şirketinizi daha iyi tanıtmak, kurumsallığınızı tamamlamak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak isterseniz firma tanıtım filmi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otel

Otellerinizde müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri sergilemek, odalarınızı, restoranlarınızı, havuzlarınızı ve diğer kullanım alanlarınızı tanıtmak istiyorsanız size özel bir film yaptırabilirsiniz.

Fabrika

Üretim alanlarınızı gösterebileceğiniz, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz, idari ve personel bölümlerinizi sergileyebileceğiniz tanıtım filmleri ile uluslararası bir reklam yapabilirsiniz.

Hastane

Kurumsal ve özel şekilde işletilen hastanelerinin tanıtım filmleri genel olarak hastalara ve hasta yakınlarına bilgi vermek amacıyla yapılır. Poliklinikler, hasta kabul ve acil bölümleri ile idari alanlar tanıtılmakta, kuruluş tarihi ile ilgili bilgi verilmektedir. Siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Okul

Üniversiteler, liseler, kolejler, ana sınıfları ve kreşler için yapılan tanıtım filmlerimizden örnekleri izleyerek siz de kurumunuz için tanıtım filmi yapılmasını isteyebilirsiniz.

Mağaza

Mağazanızdaki ürünleri ve hizmetleri tanıtım filmi çektirerek daha iyi anlatabilir, firma kimliğinizi, tarihsel gelişiminizi anlatarak müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Emlak

Emlak firmanızı ya da projelerinizi tanıtım filmleri ile konferanslarda, sempozyumlarda, toplantılarda ve fuarlarda tanıtabilirsiniz. Profesyonel bir çalışma ile markanızı sektörün en iyisi yapabilirsiniz.

Mimari

Mimari projelerinizi sunmak için tanıtım filmlerine ihtiyacınız olacak. Plan ve yapım aşamaları ile firmanızı yansıtan bir videoyu kurumsal ve özel her alanda kullanabileceksiniz.

Giyim

Giyim firmaları için üretim alanlarının, ürünlerin, showroomların, kargo ve teslim aşamalarının kayıt altına alındığı tanıtım filmleri en büyük reklam aracı. Siz de bu yöntemi kullanarak geniş kitlelere markanızı tanıtabilirsiniz.

Restoran ve Kafe

Sahip olduğunuz restoranı ya da kafeyi potansiyel müşterilerinize anlatmanın en güzel yolu tanıtım filmi çekmektir. Özgün bir senaryo ile sahip olduğunuz mekanı gönlünüzce tanıtabilirsiniz.

Galeri

Genellikle sergi ve tasarım organizasyonlarında kullanılan galeriler tanıtım filmleri ile büyüklükleri, konumları, bölümleri ile ilgili bilgi verilir.

Fuar

Fuar alanlarınızın büyüklükleri, konumları ve bölümleri ile ilgili bilgi vermek isterseniz bunu en etkili bir şekilde yani tanıtım filmi ile yaptırmalısınız.

Eğlence Mekanı

Potansiyel konuklarınızın izleyebileceği, mekanınızı daha yakından tanıyabileceği tanıtım filmlerinden çektirebilirsiniz.

Konser salonları

Konser etkinliklerinin düzenlenebileceği salonlarınızı, sunduğunuz diğer hizmetleri tanıtım filmleri ile anlatabilirsiniz.

Sinema salonları

Sahip olduğunuz sinema salonlarının kapasitelerini, oturma alanlarını, bahçe ve kafelerini sergileyebileceğiniz tanıtım filmi hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri

Alışveriş merkezlerinin içinde yer alan mağazaların, restoranların, lavaboların, otopark ve oturma alanlarının sergilenebildiği tanıtım filmleri müşteriler için daha kullanışlı olacaktır elbette. Siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.